Panning/uk: Difference between revisions
(Created page with "на") |
(Updating to match new version of source page) |
||
(49 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
<languages /><br> | <languages /><br> | ||
[[File:Panning.gif|thumb|200px| | [[File:Panning.gif|thumb|200px|Анімація промивання.]] | ||
'''Промивання''' - це метод отримання {{ll|metal|металевих}} шматочків руди із піску та гравію. Це особливо корисно на початку гри, оскільки пропонує безпечну та надійну альтернативу пошуку самородків на поверхні, а також може давати інші корисні ресурси. | '''Промивання''' - це метод отримання {{ll|metal|металевих}} шматочків руди із піску та гравію. Це особливо корисно на початку гри, оскільки пропонує безпечну та надійну альтернативу пошуку самородків на поверхні, а також може давати інші корисні ресурси. | ||
Line 12: | Line 12: | ||
:'''Примітка''': Незважаючи що '''Мулистий гравій''' має слово "гравій", він не може бути промитий. | :'''Примітка''': Незважаючи що '''Мулистий гравій''' має слово "гравій", він не може бути промитий. | ||
<div class="mw-translate-fuzzy"> | |||
[[File:Pan-wooden.png|50px]] Основним інструментом для промивання є дерев’яний лоток. Він створюється крафтом однієї колоди за допомогою ножа в сітці крафту. | [[File:Pan-wooden.png|50px]] Основним інструментом для промивання є дерев’яний лоток. Він створюється крафтом однієї колоди за допомогою ножа в сітці крафту. | ||
</div> | |||
{{Grid/Crafting | {{Grid/Crafting | ||
Line 39: | Line 41: | ||
'''Звичайне випадіння ресурсів''' від промивання включають розсипне каміння (яке відповідає місцевому шару породи), {{ll|flint|кремінь}}, шматки руди {{ll|Copper|міді}}, {{ll|Zinc|сфалериту}}, {{ll|Tin|каситериту}} та {{ll|gold|золота}}, {{ll|Quartz|шматки кварцу}} (чисті або звичайні) та {{ll|Clay|голубу глину}}. | '''Звичайне випадіння ресурсів''' від промивання включають розсипне каміння (яке відповідає місцевому шару породи), {{ll|flint|кремінь}}, шматки руди {{ll|Copper|міді}}, {{ll|Zinc|сфалериту}}, {{ll|Tin|каситериту}} та {{ll|gold|золота}}, {{ll|Quartz|шматки кварцу}} (чисті або звичайні) та {{ll|Clay|голубу глину}}. | ||
'''Звичайні предмети''' від промивання включають кремінь та мідні {{ll|Arrow|вістря | '''Звичайні предмети''' від промивання включають кремінь та мідні {{ll|Arrow|вістря стріл}} чи {{ll|Spear|списів}}, {{ll|metal scraps|металеві деталі}} (які можуть використовуватися для створення металевої зброї), та {{ll|rusty gear|іржаві шестерні}}. | ||
Крім того, промивання може давати гравцям предмети історії, як-от книги, або декоративний одяг, діадеми чи намиста. Їх можна продати {{ll|traders| | Крім того, промивання може давати гравцям предмети історії, як-от книги, або декоративний одяг, діадеми чи намиста. Їх можна продати {{ll|traders|торговцю}} для більшої кількості іржавих шестерень. | ||
На додаток до всього перерахованого нижче, ґрунт з кістками також може давати кістки, шматки {{ll|silver|срібла}}, та свічки. У рідкісних випадках кістяний ґрунт також може давати компоненти для {{ll|armor|обладунків}} таких як мідний ланцюг чи ламелі (пластинки). | На додаток до всього перерахованого нижче, ґрунт з кістками також може давати кістки, шматки {{ll|silver|срібла}}, та свічки. У рідкісних випадках кістяний ґрунт також може давати компоненти для {{ll|armor|обладунків}} таких як мідний ланцюг чи ламелі (пластинки). | ||
=== | === Здобич з промивання === | ||
Цей лут наведено в приблизному порядку ймовірності, причому найпоширеніший лут розташований вгорі, а найрідкісніший — унизу. | Цей лут наведено в приблизному порядку ймовірності, причому найпоширеніший лут розташований вгорі, а найрідкісніший — унизу. | ||
Line 51: | Line 53: | ||
Якщо ви хочете перевірити коефіцієнти самостійно, перевірте код: | Якщо ви хочете перевірити коефіцієнти самостійно, перевірте код: | ||
===== Швидкий код | ===== Швидкий код лотка ===== | ||
{ type: "item", code: "bone", chance: { avg: 0.3, var: 0 } | { type: "item", code: "bone", chance: { avg: 0.3, var: 0 } | ||
Line 60: | Line 62: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
! | !Випадає | ||
!Шанс | !Шанс | ||
|- | |- | ||
| | |Нічого | ||
|1 на 1.61 | |1 на 1.61 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Stone|Каміння}} ( | |{{ll|Stone|Каміння}} (місцевих шарів) | ||
|1 на 5 | |1 на 5 | ||
|- | |- | ||
Line 96: | Line 98: | ||
|1 на 100 | |1 на 100 | ||
|- | |- | ||
|{{ll| | |{{ll|Rusty gear|<span class="mw-translate-fuzzy">Купа кісток</span>}} | ||
|1 на 166.67 | |1 на 166.67 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Spear| | |{{ll|Spear|<span class="mw-translate-fuzzy">Іржава шестерня</span>}} | ||
|1 на 250 | |1 на 250 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Gold| | |{{ll|Gold|<span class="mw-translate-fuzzy">Вістря спису з міді</span>}} | ||
|1 на 250 | |1 на 250 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Lapis lazuli|Лазурит}} | |{{ll|Lapis lazuli|<span class="mw-translate-fuzzy">Самородок золота</span>}} | ||
|1 на 500 | |||
|- | |||
|{{ll|Metal parts|<span class="mw-translate-fuzzy">Лазурит</span>}} | |||
|1 на 500 | |1 на 500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Metal | |{{ll|Metal scraps|<span class="mw-translate-fuzzy">Металеві деталі</span>}} | ||
|1 | |1 на 500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll| | |{{ll|Bony ribcage|<span class="mw-translate-fuzzy">Брухт</span>}} | ||
|1 | |1 на 1000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|Бронзовий нарукавник}} | ||
|1 | |1 на 1250 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Temporal gear| | |{{ll|Temporal gear|Темпоральна шестерня}} | ||
|1 | |1 на 2000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Tin| | |{{ll|Tin|Самородок каситериту}} | ||
|1 | |1 на 5000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Tuning cylinder| | |{{ll|Tuning cylinder|Гармонізований циліндр «Культурна таверна»}} | ||
|1 | |1 на 5000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Tuning cylinder| | |{{ll|Tuning cylinder|Гармонізований циліндр «Чудернацька таверна»}} | ||
|1 | |1 на 5000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|Золоте намисто}} | ||
|1 | |1 на 10000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|Бронзове намисто із самоцвітом}} | ||
|1 | |1 на 10000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|Срібний ланцюжок}} | ||
|1 | |1 на 10000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|Срібна діадема}} | ||
|1 | |1 на 10000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|Маленька корона}} | ||
|1 | |1 на 10000 | ||
|} | |} | ||
==== Ґрунт з кістками ==== | |||
==== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! | !Випадає | ||
! | !Шанс | ||
|- | |- | ||
| | |Нічого | ||
|1 | |1 на 1.15 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Bone| | |{{ll|Bone|Кістка}} | ||
|1 | |1 на 3.33 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Flax| | |{{ll|Flax|Лляні волокна}} | ||
|1 | |1 на 6.67 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Arrow| | |{{ll|Arrow|Вістря стріли з креміню}} | ||
|1 | |1 на 10 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Arrow| | |{{ll|Arrow|Вістря стріли з міді}} | ||
|1 | |1 на 20 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Rusty gear| | |{{ll|Rusty gear|Іржава шестерня}} | ||
|1 | |1 на 40 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Bony ribcage| | |{{ll|Bony ribcage|Купа кісток}} | ||
|1 | |1 на 50 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Candle| | |{{ll|Candle|Свічка}} | ||
|1 | |1 на 66.67 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Gemstone| | |{{ll|Gemstone|Неогранений смарагд}} | ||
|1 | |1 на 100 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Gemstone| | |{{ll|Gemstone|Неогранений перидот}} | ||
|1 | |1 на 100 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Gold| | |{{ll|Gold|Самородок золота}} | ||
|1 | |1 на 100 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Silver| | |{{ll|Silver|Самородок срібла}} | ||
|1 | |1 на 100 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Spear| | |{{ll|Spear|Вістря спису з міді}} | ||
|1 | |1 на 100 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Gemstone| | |{{ll|Gemstone|Неогранений алмаз}} | ||
|1 | |1 на 142.86 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Lore book| | |{{ll|Lore book|Книга знань (Тобіас)}} | ||
|1 | |1 на 285.71 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Lore book| | |{{ll|Lore book|Книга знань (Дослідження)}} | ||
|1 | |1 на 285.71 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Lore book| | |{{ll|Lore book|Книга знань (Щоденники)}} | ||
|1 | |1 на 285.71 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Lore book| | |{{ll|Lore book|Книга знань (Джонас)}} | ||
|1 | |1 на 285.71 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Armor| | |{{ll|Armor|Мідна ламель}} | ||
|1 | |1 на 500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Armor| | |{{ll|Armor|Мідна кольчуга}} | ||
|1 | |1 на 500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll| | |{{ll|Clothes|<span class="mw-translate-fuzzy">Темпоральна шестерня</span>}} | ||
|1 | |1 на 625 | ||
|- | |- | ||
|{{ll| | |{{ll|Temporal gear|<span class="mw-translate-fuzzy">Гармонізований циліндр «Культурна таверна»</span>}} | ||
|1 | |1 на 1000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Tuning cylinder|<span | |{{ll|Tuning cylinder|<span class="mw-translate-fuzzy">Гармонізований циліндр «Чудернацька таверна»</span>}} | ||
|1 | |1 на 1666.67 | ||
|- | |- | ||
|{{ll| | |{{ll|Tuning cylinder|<span class="mw-translate-fuzzy">Золоте намисто</span>}} | ||
|1 | |1 на 1666.67 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes|<span | |{{ll|Clothes|<span class="mw-translate-fuzzy">Бронзове намисто із самоцвітом</span>}} | ||
|1 | |1 на 2500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes|<span | |{{ll|Clothes|<span class="mw-translate-fuzzy">Бронзовий нарукавник</span>}} | ||
|1 | |1 на 2500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|Срібний ланцюжок}} | ||
|1 | |1 на 2500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|Срібна діадема}} | ||
|1 | |1 на 2500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|Маленька корона}} | ||
|1 | |1 на 2500 | ||
|} | |} | ||
== Відео-туторіал == | |||
Цей посібник із промивання було створено для версії 1.13, але все ще актуальний для версії 1.18. | |||
<youtube width="400" height="240">KO02AQtf86E</youtube> | <youtube width="400" height="240">KO02AQtf86E</youtube> |
Latest revision as of 06:16, 2 June 2024
Промивання - це метод отримання металевих шматочків руди із піску та гравію. Це особливо корисно на початку гри, оскільки пропонує безпечну та надійну альтернативу пошуку самородків на поверхні, а також може давати інші корисні ресурси.
Вимоги
Гравці можуть промивати блоки гравію , піску or кісткового ґрунту . Гравій і пісок можна знайти на поверхні, тоді як кістяний ґрунт можна знайти навколо або під руїнами. Кожен блок можна промивати вісім разів. Різні типи блоків можуть призвести до дещо різного луту. Зокрема, Bony soil використовує іншу таблицю падіння, тобто промивання кісткового ґрунту може дати гравцям предмети, які вони не можуть отримати, промиваючи гравій або ґрунт. Промивання кісткового ґрунту може дати дуже корисні предмети для гравців на початку гри.
- Примітка: Незважаючи що Мулистий гравій має слово "гравій", він не може бути промитий.
Основним інструментом для промивання є дерев’яний лоток. Він створюється крафтом однієї колоди за допомогою ножа в сітці крафту.
Процес
Щоб промити блок, гравці повинні виконати наступні дії:
- Помістіть лоток у гарячу панель і помістіть її в активну руку.
- Розташуйте поруч блок, який потрібно промити («цільовий блок»).
Заповніть лоток націлюючи перехрестя на цільовий блок.
- Залишайтеся у воді.
Промийте лоток поки стоїте у воді та чекайте поки лоток не спорожніє.
Любі предмети добуті під час процесу передаються гравцю у гарячу панель або інвентар. Предмети, що не помістилися у інвентар гравця впадуть біля його ніг.
Протягом усього процесу промивання гравці можуть стояти у воді. Це найефективніша стратегія, оскільки цільові блоки можна просто розмістити на землі або у воді поблизу.
Результати
Промивання дає кілька типів корисних дрібних предметів, а також більш рідкісні вироби, такі як декоративні головні убори та предмети історії. Воно також може надати запчастини для першої зброї.
Звичайне випадіння ресурсів від промивання включають розсипне каміння (яке відповідає місцевому шару породи), кремінь , шматки руди міді , сфалериту , каситериту та золота , шматки кварцу (чисті або звичайні) та голубу глину .
Звичайні предмети від промивання включають кремінь та мідні вістря стріл чи списів , металеві деталі (які можуть використовуватися для створення металевої зброї), та іржаві шестерні .
Крім того, промивання може давати гравцям предмети історії, як-от книги, або декоративний одяг, діадеми чи намиста. Їх можна продати торговцю для більшої кількості іржавих шестерень.
На додаток до всього перерахованого нижче, ґрунт з кістками також може давати кістки, шматки срібла , та свічки. У рідкісних випадках кістяний ґрунт також може давати компоненти для обладунків таких як мідний ланцюг чи ламелі (пластинки).
Здобич з промивання
Цей лут наведено в приблизному порядку ймовірності, причому найпоширеніший лут розташований вгорі, а найрідкісніший — унизу.
Якщо ви хочете перевірити коефіцієнти самостійно, перевірте код:
Швидкий код лотка
{ type: "item", code: "bone", chance: { avg: 0.3, var: 0 } avg: chance to get the item: 0.3 ---> 1/0.3 = 3.33 ---> 1 in 3.33
Гравій чи пісок
Випадає | Шанс |
---|---|
Нічого | 1 на 1.61 |
Каміння (місцевих шарів) | 1 на 5 |
Самородок міді | 1 на 6.67 |
Кремінь | 1 на 9.09 |
Блакитна глина | 1 на 33.33 |
Шматок кварцу | 1 на 33.33 |
Чистий кварц | 1 на 40 |
Самородок сфалериту | 1 на 50 |
Вістря стріли з креміню | 1 на 50 |
Вістря стріли з міді | 1 на 100 |
Вістря спису з кременю | 1 на 100 |
Rusty gear | 1 на 166.67 |
Spear | 1 на 250 |
Gold | 1 на 250 |
Lapis lazuli | 1 на 500 |
Metal parts | 1 на 500 |
Metal scraps | 1 на 500 |
Bony ribcage | 1 на 1000 |
Бронзовий нарукавник | 1 на 1250 |
Темпоральна шестерня | 1 на 2000 |
Самородок каситериту | 1 на 5000 |
Гармонізований циліндр «Культурна таверна» | 1 на 5000 |
Гармонізований циліндр «Чудернацька таверна» | 1 на 5000 |
Золоте намисто | 1 на 10000 |
Бронзове намисто із самоцвітом | 1 на 10000 |
Срібний ланцюжок | 1 на 10000 |
Срібна діадема | 1 на 10000 |
Маленька корона | 1 на 10000 |
Ґрунт з кістками
Випадає | Шанс |
---|---|
Нічого | 1 на 1.15 |
Кістка | 1 на 3.33 |
Лляні волокна | 1 на 6.67 |
Вістря стріли з креміню | 1 на 10 |
Вістря стріли з міді | 1 на 20 |
Іржава шестерня | 1 на 40 |
Купа кісток | 1 на 50 |
Свічка | 1 на 66.67 |
Неогранений смарагд | 1 на 100 |
Неогранений перидот | 1 на 100 |
Самородок золота | 1 на 100 |
Самородок срібла | 1 на 100 |
Вістря спису з міді | 1 на 100 |
Неогранений алмаз | 1 на 142.86 |
Книга знань (Тобіас) | 1 на 285.71 |
Книга знань (Дослідження) | 1 на 285.71 |
Книга знань (Щоденники) | 1 на 285.71 |
Книга знань (Джонас) | 1 на 285.71 |
Мідна ламель | 1 на 500 |
Мідна кольчуга | 1 на 500 |
Clothes | 1 на 625 |
Temporal gear | 1 на 1000 |
Tuning cylinder | 1 на 1666.67 |
Tuning cylinder | 1 на 1666.67 |
Clothes | 1 на 2500 |
Clothes | 1 на 2500 |
Срібний ланцюжок | 1 на 2500 |
Срібна діадема | 1 на 2500 |
Маленька корона | 1 на 2500 |
Відео-туторіал
Цей посібник із промивання було створено для версії 1.13, але все ще актуальний для версії 1.18.
Копалини, метали і мінерали | |
---|---|
Керівництва | Рудні родовища • Метали |
Метали | Мідь • Залізо • Метеоритне залізо • Золото • Срібло • Свинець • Олово • Цинк • Бісмут • Титан (ільменіт) • Nickel |
Сплави | Бронза (олов'яна, бісмутова і чорна) • Сталь • Латунь • Припій (свинцевий, срібний) • Молібдохалькос • Мельхіор • Електрум |
Мінерали | Галун • Бура • Кіновар • Вугілля • Галіт (сіль) • Лазурит • Кварц • Селітра • Сірка • Сильвін (кальцій) |
Інструменти | Кайло • Молот • Геологічний молоток • Тигель • Горно • Шахтарська бомба • Жорна • Ковадло • Сиродутний горн • Важільний молот • Подрібнювач |
Інше | Дорогоцінне каміння |
Пов'язані механіки | Промивка • Шахтарство • Гончарство • Лиття • Ковальство • Виробництво сталі |
Навігація по вікі | |
---|---|
Vintage Story | Керівництва • Питання, що часто задаються (FAQ) • Vintage Story Original Soundtrack • Версії • Управління |
Ігрові механіки | Крафт • Оббивка • Гончарство • Металооброква • Приготування • Температура • Голод • Шахтарство • Темпоральна стабільність • Механізми • Торгівля • Фермерство • Тваринництво |
Світ | Генерація світу • Біоми • Погода • Темпоральні шторми |
Предмети | Інструменти • Зброя • Броня • Одяг • Сумки • Матеріали • Їжа |
Блоки | Ландшафт • Рослини • Декорації • Світло • Функціональні • Руди |
Істоти | Агресивні істоти • Тварини • Неігрові персонажі • Гравці |
Miscellaneous | List of client commands • Перелік серверних команд • Creative Starter Guide • Bot System • How_to_use_WorldEdit • Cinematic Camera • Adjustable FPS Video Recording • ServerBlockTicking |