Confirmedusers, editor
37,784
edits
m (Game navbox) |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! Wood Type !! Duration (s) | ! Image || Wood Type !! Duration (s) | ||
|- | |- | ||
| Acacia Log || 89 | | [[File:Log-acacia.png|50px]] || Acacia Log || 89 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-baldcypress.png|50px]] || Bald cypress Log || 72 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-birch.png|50px]] || Birch Log || 78 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-ebony.png|50px]] || Ebony Log || 110 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-kapok.png|50px]] || Kapok Log || 47 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-larch.png|50px]] || Larch Log || 72 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-maple.png|50px]] || Maple Log || 79 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-oak.png|50px]] || Oak Log || 98 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-pine.png|50px]] || Pine Log || 60 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-purpleheart.png|50px]] || Purpleheart Log || 72 | ||
|- | |- | ||
| | | [[File:Log-redwood.png|50px]] || Redwood Log || 72 | ||
|- | |||
| [[File:Log-walnut.png|50px]] || Walnut Log || 72 | |||
|- | |||
| [[File:Log-aged.png|50px]] || Aged Log || 40 | |||
|- | |||
| [[File:Oak_planks.png|50px]] || Wooden Planks Blocks || 20 | |||
|- | |||
| [[File:Stackedbamboo.png|50px]] || Stacked bamboo || 24 | |||
|- | |||
| [[File:Grid_Oak_slab.png|50px]] || Wooden Slab/Stairs Blocks || 10 | |||
|- | |||
| [[File:Plank-oak.png|50px]] || Wooden plank || 6 | |||
|} | |} | ||
== High Temperature Fuels == <!--T:5--> | == High Temperature Fuels == <!--T:5--> |