256
edits
(→Crops) |
(→Crops) |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| P | | P | ||
| 20 | | 20 | ||
|- | |||
| [[Rice]] | | [[Rice]] | ||
| 10 | | 10 | ||
Line 63: | Line 64: | ||
| K | | K | ||
| 50 | | 50 | ||
|- | |||
| [[Rye]] | | [[Rye]] | ||
| 9 | | 9 | ||
Line 68: | Line 70: | ||
| N | | N | ||
| 40 | | 40 | ||
|- | |||
| [[Soybean]] | | [[Soybean]] | ||
| 11 | | 11 | ||
Line 73: | Line 76: | ||
| K | | K | ||
| 35 | | 35 | ||
|- | |||
| [[Pumpkin]] | | [[Pumpkin]] | ||
| 7 | | 7 |
edits