43,256
edits
(Created page with "V tomto videonávode môžete opäť presne vidieť, ako vychovať úspešné včelstvo.") |
(Updating to match new version of source page) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 24: | Line 24: | ||
== Chytanie včiel == | == Chytanie včiel == | ||
Včely je možné chytiť za pomoci [[Cattails_(Reeds)|slameného úľa]]. Hráči môžu vidieť veľkosť úľa, počet kvetov v okolí, a odhadovaný počet dní, kým sa včely vyroja, stlačením 'B' (informácie o bloku) a pozíciou myši nad úľom. Divoký úľ musí mať veľkú populáciu, kým sa rozdelí a obsadí aj slamený úľ. | Včely je možné chytiť za pomoci [[Cattails_(Reeds)|slameného úľa]]. Hráči môžu vidieť veľkosť úľa, počet kvetov v okolí, a odhadovaný počet dní, kým sa včely vyroja, stlačením 'B' (informácie o bloku) a pozíciou myši nad úľom. Divoký úľ musí mať veľkú populáciu, kým sa rozdelí a obsadí aj slamený úľ. | ||
=== Block Info === | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!Amount of Flowers | |||
!Quote | |||
|- | |||
|0-2 | |||
|None | |||
|- | |||
|3 | |||
|Will swarm in aprox. 10 days | |||
|- | |||
|4-5 | |||
|Will swarm in aprox. 9 days | |||
|- | |||
|6-7 | |||
|Will swarm in aprox. 8 days | |||
|- | |||
|8-9 | |||
|Will swarm in aprox. 7 days | |||
|- | |||
|10-11 | |||
|Will swarm in aprox. 6 days | |||
|- | |||
|12-13 | |||
|Will swarm in aprox. 5 days | |||
|- | |||
|14-15 | |||
|Will swarm in aprox. 4 days | |||
|- | |||
|16-17 | |||
|Will swarm in aprox. 3 days | |||
|- | |||
|18-19 | |||
|Will swarm in aprox. 2 days | |||
|- | |||
|20-21 | |||
|Will swarm in aprox. one day | |||
|- | |||
|22+ | |||
|Will swarm in less than a day | |||
(Between 15 hours to 1 hour) | |||
(Flowers: 22 - 224 or more) | |||
|} | |||
===Osídľovanie prázdneho úľa === | ===Osídľovanie prázdneho úľa === |