44,019
edits
(Updating to match new version of source page) |
(Updating to match new version of source page) |
||
Line 681: | Line 681: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | {{ll|Bismuth|<span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Bismuthinite</span>}} | | style="text-align:left;" | {{ll|Bismuth|<span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Bismuthinite</span>}} | ||
| style="text-align:left;" | 0. | | style="text-align:left;" | 0.05 | ||
| style="text-align:left;" | 0.85 | | style="text-align:left;" | 0.85 | ||
| style="text-align:left;" | 4 ± 3 | | style="text-align:left;" | 4 ± 3 | ||
Line 799: | Line 799: | ||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Medium</span> | | <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Medium</span> | ||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Bountiful</span> | | style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Bountiful</span> | ||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | {{ll|Nickel| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Pentlandite</span>}} | |||
| style="text-align:left;" | 0.0 | |||
| style="text-align:left;" | 0.4 | |||
| style="text-align:left;" | 9 ± 3 | |||
| style="text-align:left;" | 1 ± 2 | |||
| style="text-align:left;" | <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Surface</span> | |||
| style="text-align:left;" | 5 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Medium</span> | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Medium</span> | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Medium</span> | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Bountiful</span> | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | {{ll|Manganese| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Rhodochrosite</span>}} | |||
| style="text-align:left;" | 0.0 | |||
| style="text-align:left;" | 0.4 | |||
| style="text-align:left;" | 3 ± 10 | |||
| style="text-align:left;" | 1 | |||
| style="text-align:left;" | <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Sea level</span> | |||
| style="text-align:left;" | 5 | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Medium</span> | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Medium</span> | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Rich</span> | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Rich</span> | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Medium</span> | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Rich</span> | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Rich</span> | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Bountiful</span> | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Bountiful</span> | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | |||
| style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | | style="background-color:rgba(210,255,174,0.35);" | | ||
|- | |- |