Translations:Metal/15/ru: Difference between revisions
From Vintage Story Wiki
Mirotworez (talk | contribs) No edit summary |
Mirotworez (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
|[[File:Ingot-platinum.png]] || Платина ||1770 °C | |[[File:Ingot-platinum.png]] || Платина ||1770 °C | ||
|- | |- | ||
|[[File:Ingot-rhodium.png]] || | |[[File:Ingot-rhodium.png]] || Родий || Нет | ||
|- | |- | ||
|[[File:Ingot-uranium.png]] || | |[[File:Ingot-uranium.png]] || Уран || Нет | ||
|- | |||
|[[File:ingot-stainless steel.png]] || Нержавеющая сталь || Нет | |||
|} | |} |