139
edits
mNo edit summary |
m (Table cleanup) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! Material !! Tier | |||
|- | |- | ||
| [[Stone]] || Tier 1 | |||
|- | |- | ||
| [[Copper]] || Tier 2 | |||
|- | |- | ||
| [[Gold]] || Tier 2 | |||
|- | |- | ||
| Tier | | [[Silver]] || Tier 2 | ||
|- | |||
| [[Bronze|Tin Bronze]] || Tier 3 | |||
|- | |||
| [[Bronze|Bismuth Bronze]] || Tier 3 | |||
|- | |||
| [[Bronze|Black Bronze]] || Tier 3 | |||
|- | |||
| [[Iron]] || Tier 4 | |||
|} | |} | ||
edits