94
edits
mNo edit summary |
(Added missing data to the table.) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
! Attack Power | ! Attack Power | ||
|- | |- | ||
| | | Flint | ||
| 60 | | 60 | ||
| 1 | | 1 | ||
|- | |||
| Common Stone | |||
| 35 | |||
| 0.75 | |||
|- | |||
| Obsidian | |||
| 70 | |||
| 1.5 | |||
|- | |- | ||
| Copper | | Copper | ||
Line 34: | Line 42: | ||
| 600 | | 600 | ||
| 3 | | 3 | ||
|- | |||
| Iron | |||
| 900 | |||
| 3.5 | |||
|- | |- | ||
| Gold | | Gold |
edits