219
edits
Lazy Warlock (talk | contribs) |
Lazy Warlock (talk | contribs) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| Ladder || dropBlockFace (face direction, Default: north)|| ladder || [[Json_block_behaviors_Ladder|Ladder]] | | Ladder || dropBlockFace (face direction, Default: north)|| ladder || [[Json_block_behaviors_Ladder|Ladder]] | ||
|- | |||
| Lockable|| none || chest, displaycase, door, trapdoor|| [[Json_block_behaviors_Lockable|Lockable]] | |||
|- | |- | ||
| NoParticles || none || - || [[Json_block_behaviors_NoParticles|No Particles]] | | NoParticles || none || - || [[Json_block_behaviors_NoParticles|No Particles]] |
edits