Confirmedusers, editor
660
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 93: | Line 93: | ||
! Item Name | ! Item Name | ||
! Craftable by all Classes? | ! Craftable by all Classes? | ||
|- | |||
| [[File:Clothes-neck-walnut-amulet.png|64px]] || '''Walnut amulet''' || Yes | |||
|- | |||
| [[File:Clothes-neck-redwood-amulet.png|64px]] || '''Redwood amulet''' || Yes | |||
|- | |||
| [[File:Clothes-neck-pinecone-amulet.png|64px]] || '''Pinecone amulet''' || Yes | |||
|- | |||
| [[File:Clothes-neck-larch-seed-amulet.png|64px]] || '''Larch seed amulet''' || Yes | |||
|- | |||
| [[File:Clothes-neck-cypress-seed-amulet.png|64px]] || '''Cypress seed amulet''' || Yes | |||
|- | |||
| [[File:Clothes-neck-acorn-amulet.png|64px]] || '''Acorn amulet''' || Yes | |||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-bronze-gem-necklace.png|64px]] || '''Bronze gem necklace''' || No | | [[File:clothes-neck-bronze-gem-necklace.png|64px]] || '''Bronze gem necklace''' || No | ||
Line 105: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-noble-necklace.png|64px]] || '''Noble necklace''' || No | | [[File:clothes-neck-noble-necklace.png|64px]] || '''Noble necklace''' || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-pearl-necklace.png|64px]] || '''Pearl necklace''' || No | | [[File:clothes-neck-pearl-necklace.png|64px]] || '''Pearl necklace''' || No |