Confirmedusers, editor
37,784
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Arrow-copper.png|80px]] <translate>Copper</translate> || 0.0 || 3.0 || 3.25 || 3.75 || 4.0 || 15% | | [[File:Arrow-copper.png|80px]] <translate>Copper</translate> || 0.0 || 3.0 || 3.25 || 3.75 || 4.0 || 15% | ||
|- | |||
| [[File:Arrow-gold.png|80px]] <translate>Gold</translate> || 1.0 || 4.0 || 4.25 || 4.75 || 5.0 || 15% | |||
|- | |||
| [[File:Arrow-silver.png|80px]] <translate>Silver</translate> || 1.0 || 4.0 || 4.25 || 4.75 || 5.0 || 15% | |||
|- | |- | ||
| [[File:Arrow-tinbronze.png|80px]] <translate>Tin Bronze</translate> || 1.0 || 4.0 || 4.25 || 4.75 || 5.0 || 12.5% | | [[File:Arrow-tinbronze.png|80px]] <translate>Tin Bronze</translate> || 1.0 || 4.0 || 4.25 || 4.75 || 5.0 || 12.5% | ||
Line 85: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Arrow-steel.png|80px]] <translate>Steel</translate> || 2.5 || 5.5 || 5.75 || 6.25 || 6.5 || 7% | | [[File:Arrow-steel.png|80px]] <translate>Steel</translate> || 2.5 || 5.5 || 5.75 || 6.25 || 6.5 || 7% | ||
|} | |} | ||
<translate> | <translate> |