219
edits
Lazy Warlock (talk | contribs) |
Lazy Warlock (talk | contribs) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| OmniRotatable || rotateH (bool, default: false) <br> rotateV (bool, default: false) <br> rotatev4 (bool, default: false) <br> rotateSides (bool, default: false) <br> facing (string) || all slabs || [[Json_block_behaviors_OmniRotatable|Omni-Rotatable]] | | OmniRotatable || rotateH (bool, default: false) <br> rotateV (bool, default: false) <br> rotatev4 (bool, default: false) <br> rotateSides (bool, default: false) <br> facing (string) || all slabs || [[Json_block_behaviors_OmniRotatable|Omni-Rotatable]] | ||
|- | |||
| OmniRotatable || rotateSides (bool, default: false) <br> facing (string) || all slabs || [[Json_block_behaviors_OmniRotatable|Omni-Rotatable]] | |||
|- | |- | ||
| Pillar || none || axle, log || [[Json_block_behaviors_pillar|Pillar]] | | Pillar || none || axle, log || [[Json_block_behaviors_pillar|Pillar]] |
edits