Confirmedusers
278
edits
Tag: Undo |
m (Update tool tiers) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| [[Metal#Gold|Gold]] || 75 || 1.5 | | [[Metal#Gold|Gold]] || 75 || 1.5 | ||
|- | |- | ||
| [[Metal#Silver|Silver]] || | | [[Metal#Silver|Silver]] || 80 || 1.5 | ||
|- | |- | ||
| [[Metal#Tin|Tin]] || 350 || 1.8 | | [[Metal#Tin|Tin]] || 350 || 1.8 | ||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| [[Metal#Iron|Iron]] || 800 || 2.5 | | [[Metal#Iron|Iron]] || 800 || 2.5 | ||
|- | |||
| [[Metal#Meteoric Iron|Meteoric Iron]] || 950 || | |||
|- | |||
| [[Metal#Steel|Steel]] || 2000 || 2.8 | |||
|} | |} | ||