Confirmedusers
13
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 92: | Line 92: | ||
| [[File:Grid_flax.png|40px]] {{ll|Flax|<translate><!--T:45--> Flax</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | | [[File:Grid_flax.png|40px]] {{ll|Flax|<translate><!--T:45--> Flax</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | ||
|- | |- | ||
| [[File:Grid_rice.png|40px]] {{ll|Rice|<translate><!--T:46--> Rice</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ |- | | [[File:Grid_rice.png|40px]] {{ll|Rice|<translate><!--T:46--> Rice</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | ||
| [[File:Grid_rye.png|40px]] {{ll|Grain|<translate><!--T:47--> Grain</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ |- | |- | ||
| [[File:Grid_spelt.png|40px]] {{ll|Spelt|<translate><!--T:48--> Spelt</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ |- | | [[File:Grid_rye.png|40px]] {{ll|Grain|<translate><!--T:47--> Grain</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | ||
| [[File:Grid_amaranth.png|40px]] {{ll|Amaranth|<translate><!--T:49--> Amaranth</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ |- | |- | ||
| [[File:Grid_sunflower.png|40px]] {{ll|Sunflower|<translate><!--T:50--> Sunflower</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ |- | | [[File:Grid_spelt.png|40px]] {{ll|Spelt|<translate><!--T:48--> Spelt</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | ||
| [[File:bellpepper.png|40px]] {{ll|Bellpepper|<translate><!--T:51--> Bellpepper</translate>*}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ |- | |- | ||
| [[File:Grid_cabbage.png|40px]] {{ll|Cabbage|<translate><!--T:52--> Cabbage</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ |- | | [[File:Grid_amaranth.png|40px]] {{ll|Amaranth|<translate><!--T:49--> Amaranth</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | ||
| [[File:Grid_Carrot.png|40px]] {{ll|Carrot|<translate><!--T:53--> Carrot</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ |- | |- | ||
| [[File:Raw_cassava.png|40px]] {{ll|Cassava|<translate><!--T:54--> Cassava</translate>}} || ❌ || ❌ || ❌ || ❌ |- | | [[File:Grid_sunflower.png|40px]] {{ll|Sunflower|<translate><!--T:50--> Sunflower</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | ||
| [[File:Grid_onion.png|40px]] {{ll|Onion|<translate><!--T:55--> Onion</translate>}} || ✔️ || ✔️ || || |- | |- | ||
| [[File:Grid_parsnip.png|40px]] {{ll|Parsnip|<translate><!--T:56--> Parsnip</translate>}} || ❌ || ❌ || ❌ || ❌ |- | | [[File:bellpepper.png|40px]] {{ll|Bellpepper|<translate><!--T:51--> Bellpepper</translate>*}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | ||
| [[File:Pumpkin slices.png|40px]] {{ll|Pumpkin|<translate><!--T:57--> Pumpkin slices</translate>}} || ✔️ || ❌ || || |- | |- | ||
| [[File:Legume-peanut.png|40px]] {{ll|Peanut|<translate><!--T:58--> Peanut</translate>}} || ✔️ || ❌ || || |- | | [[File:Grid_cabbage.png|40px]] {{ll|Cabbage|<translate><!--T:52--> Cabbage</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | ||
|- | |||
| [[File:Grid_Carrot.png|40px]] {{ll|Carrot|<translate><!--T:53--> Carrot</translate>}} || ✔️ || ✔️ || ✔️ || ✔️ | |||
|- | |||
| [[File:Raw_cassava.png|40px]] {{ll|Cassava|<translate><!--T:54--> Cassava</translate>}} || ❌ || ❌ || ❌ || ❌ | |||
|- | |||
| [[File:Grid_onion.png|40px]] {{ll|Onion|<translate><!--T:55--> Onion</translate>}} || ✔️ || ✔️ || || | |||
|- | |||
| [[File:Grid_parsnip.png|40px]] {{ll|Parsnip|<translate><!--T:56--> Parsnip</translate>}} || ❌ || ❌ || ❌ || ❌ | |||
|- | |||
| [[File:Pumpkin slices.png|40px]] {{ll|Pumpkin|<translate><!--T:57--> Pumpkin slices</translate>}} || ✔️ || ❌ || || | |||
|- | |||
| [[File:Legume-peanut.png|40px]] {{ll|Peanut|<translate><!--T:58--> Peanut</translate>}} || ✔️ || ❌ || || | |||
|- | |||
| [[File:Legume-soybean.png|40px]] {{ll|Soybean|<translate><!--T:59--> Soybean</translate>}} || ✔️ || ✔️ || || | | [[File:Legume-soybean.png|40px]] {{ll|Soybean|<translate><!--T:59--> Soybean</translate>}} || ✔️ || ✔️ || || | ||
|- | |- |