Confirmedusers, editor
348
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 197: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:72--> {{Keypress|Right mouse button}} || Secondary interaction key</translate> | | style="text-align:center;" | <translate><!--T:72--> {{Keypress|Right mouse button}} || Secondary interaction key</translate> | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | <translate><!--T:72--> {{Keypress|Center mouse button}} || Pick block (in Creative mode only)</translate> | |||
|} | |} | ||
<translate> | <translate> |