43,448
edits
(Created page with "Normal") |
(Updating to match new version of source page) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| Rouge brique || Normal || Normal | | Rouge brique || Normal || Normal | ||
|- | |||
| <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Cherry red</span> || <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Red</span> || <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Red</span> | |||
|- | |- | ||
| Beige foncé || Jaune || Normal | | Beige foncé || Jaune || Normal |