Confirmedusers, editor, Administrators
1,099
edits
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| <span class="key key-fn"><span>F12</span></span> || Take a screenshot | | <span class="key key-fn"><span>F12</span></span> || Take a screenshot | ||
|- | |||
| <span class="key key-fn"><span>esc</span></span> || Exit/close any interface (Quit the game) | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |