Confirmedusers, editor, Administrators
1,099
edits
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| <span class="key"><span>B</span></span> || Show/Hide block info | | <span class="key"><span>B</span></span> || Show/Hide block info | ||
|- | |||
| <span class="key"><span>H</span></span> || Survival Handbook (All items in the game) | |||
|- | |- | ||
| <span class="key"><span>M</span></span> || Show/Hide [[Worldmap|Worldmap]] | | <span class="key"><span>M</span></span> || Show/Hide [[Worldmap|Worldmap]] |