Confirmedusers, editor
982
edits
Craluminum (talk | contribs) (Added icons) |
Craluminum (talk | contribs) m (Added helve hammer mold) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Toolmold-raw-longblade.png|64px]] Sword blade || 12 || 1 | | [[File:Toolmold-raw-longblade.png|64px]] Sword blade || 12 || 1 | ||
|- | |||
| [[File:Toolmold-raw-helvehammer.png|64px]] Helve hammer || TBD || 1 | |||
|} | |} | ||
<!--T:6--> | <!--T:6--> |