Metal: Difference between revisions
From Vintage Story Wiki
Line 38: | Line 38: | ||
| [[Rhodium]] | | [[Rhodium]] | ||
| 7 | | 7 | ||
|- | |||
| [[Silver]] | |||
| 1 | |||
|- | |- | ||
| [[Stainlesssteel]] | | [[Stainlesssteel]] |
Line 38: | Line 38: | ||
| [[Rhodium]] | | [[Rhodium]] | ||
| 7 | | 7 | ||
|- | |||
| [[Silver]] | |||
| 1 | |||
|- | |- | ||
| [[Stainlesssteel]] | | [[Stainlesssteel]] |