Cooking: Difference between revisions
From Vintage Story Wiki
Line 32: | Line 32: | ||
| Vegetable (Pumpkin) | | Vegetable (Pumpkin) | ||
| 480 | | 480 | ||
| 0 | |||
| Vegetable | |||
|- | |||
| Mushrooms (Bolete, Field) | |||
| 80 | |||
| 0 | | 0 | ||
| Vegetable | | Vegetable | ||
Line 44: | Line 49: | ||
| +0.5 | | +0.5 | ||
| Fruit | | Fruit | ||
|- | |- | ||
| Saguaro | | Saguaro |