Confirmedusers
60
edits
SaraTheWoo (talk | contribs) (→Arm) |
SaraTheWoo (talk | contribs) (→Neck) |
||
Line 289: | Line 289: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! Item Icon !! Item Name | ! Item Icon !! Item Name !! Craftable by all Classes | ||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-bronze-gem-necklace.png|64px]] || Bronze gem necklace | | [[File:clothes-neck-bronze-gem-necklace.png|64px]] || Bronze gem necklace || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-copper-torc.png|64px]] || Copper torc | | [[File:clothes-neck-copper-torc.png|64px]] || Copper torc || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-fancy-royal-collar.png|64px]] || Fancy royal collar | | [[File:clothes-neck-fancy-royal-collar.png|64px]] || Fancy royal collar || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-golden-necklace.png|64px]] || Golden necklace | | [[File:clothes-neck-golden-necklace.png|64px]] || Golden necklace || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-merchant-amulet.png|64px]] || Merchant amulet | | [[File:clothes-neck-merchant-amulet.png|64px]] || Merchant amulet || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-noble-necklace.png|64px]] || Noble necklace | | [[File:clothes-neck-noble-necklace.png|64px]] || Noble necklace || No | ||
|- | |- | ||
| | | || Walnut amulet || Yes | ||
|- | |- | ||
| [[File:clothes-neck-forlorn-talisman.png|64px]] || Forlorn Hope talisman | | || Redwood amulet || Yes | ||
|- | |||
| || Pinecone amulet || Yes | |||
|- | |||
| || Larch seed amulet || Yes | |||
|- | |||
| || Cypress seed amulet || Yes | |||
|- | |||
| || Acorn amulet || Yes | |||
|- | |||
| [[File:clothes-neck-pearl-necklace.png|64px]] || Pearl necklace || No | |||
|- | |||
| [[File:clothes-neck-forlorn-talisman.png|64px]] || Forlorn Hope talisman || No | |||
|} | |} | ||