Axe: Difference between revisions
From Vintage Story Wiki
Line 87: | Line 87: | ||
| 3.0 | | 3.0 | ||
| 3 | | 3 | ||
|- | |||
| Iron | |||
| 900 | |||
| 4 | |||
| 8.0x | |||
| 5.0x | |||
| 3.2x | |||
| 3.0 | |||
| 4 | |||
|- | |- | ||
| Gold | | Gold | ||
Line 105: | Line 114: | ||
| 2.5 | | 2.5 | ||
| 2 | | 2 | ||
|} | |} | ||
Line 87: | Line 87: | ||
| 3.0 | | 3.0 | ||
| 3 | | 3 | ||
|- | |||
| Iron | |||
| 900 | |||
| 4 | |||
| 8.0x | |||
| 5.0x | |||
| 3.2x | |||
| 3.0 | |||
| 4 | |||
|- | |- | ||
| Gold | | Gold | ||
Line 105: | Line 114: | ||
| 2.5 | | 2.5 | ||
| 2 | | 2 | ||
|} | |} | ||