Confirmedusers
162
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 385: | Line 385: | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
|'''- | |'''-18%''' | ||
|'''- | |'''-6%''' | ||
|'''-3%''' | |'''-3%''' | ||
|'''-3%''' | |'''-3%''' | ||
Line 392: | Line 392: | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|'''-30%'''|'''- | |'''-30%'''|'''-33%''' | ||
|'''- | |'''-21%''' | ||
|'''- | |'''-9%''' | ||
|'''-6%''' | |'''-6%''' | ||
|'''-6%''' | |'''-6%''' | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
|'''-48%''' | |'''-48%''' | ||
|'''-36%''' | |'''-36%''' | ||
|'''-24%''' | |'''-24%''' | ||
|'''-12%''' | |'''-12%''' | ||
|'''-9%''' | |||
|- | |||
|4 | |||
|'''-63%''' | |||
|'''-51%''' | |||
|'''-39%''' | |||
|'''-27%''' | |||
|'''-15%''' | |||
|} | |} | ||