Confirmedusers, editor
348
edits
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| '''Anna Baldur <i>(Balduranne)</i>''' || [[File:Balduranne avatar.png|100px]] || Modeling and Texture Artist || | | '''Anna Baldur <i>(Balduranne)</i>''' || [[File:Balduranne avatar.png|100px]] || Modeling and Texture Artist || | ||
|- | |||
| '''Duargra''' || || Concept Artist || | |||
|- | |- | ||
| '''Elvas''' || || Lead Builder / Level Designer || | | '''Elvas''' || || Lead Builder / Level Designer || | ||
Line 47: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| '''Redram''' || || Game Design, Modeling and Texture Artist || | | '''Redram''' || || Game Design, Modeling and Texture Artist || | ||
|- | |||
| '''rythillian''' || || Sound Design || | |||
|- | |- | ||
| '''th3Dilli''' || || Programming || | | '''th3Dilli''' || || Programming || |