Metal: Difference between revisions
From Vintage Story Wiki
(added blister steel & steel) |
(New Metals) |
||
Line 204: | Line 204: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Ingot-platinum.png]] || Platinum ||1770 °C | |[[File:Ingot-platinum.png]] || Platinum ||1770 °C | ||
|- | |||
|[[File:Ingot-rhodium.png]] || Rhodium ||??? °C | |||
|- | |||
|[[File:Ingot-rhodium.png]] || Uranium||??? °C | |||
|- | |- | ||
|[[File:Ingot-titanium.png]] || Titanium ||1668 °C | |[[File:Ingot-titanium.png]] || Titanium ||1668 °C | ||
|- | |- | ||
|[[File:Ingot-nickel.png]] || Nickel ||??? °C | |[[File:Ingot-nickel.png]] || Nickel||??? °C | ||
|} | |} | ||