Panning/uk: Difference between revisions
From Vintage Story Wiki
No edit summary |
(Updating to match new version of source page) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
:'''Примітка''': Незважаючи що '''Мулистий гравій''' має слово "гравій", він не може бути промитий. | :'''Примітка''': Незважаючи що '''Мулистий гравій''' має слово "гравій", він не може бути промитий. | ||
<div class="mw-translate-fuzzy"> | |||
[[File:Pan-wooden.png|50px]] Основним інструментом для промивання є дерев’яний лоток. Він створюється крафтом однієї колоди за допомогою ножа в сітці крафту. | [[File:Pan-wooden.png|50px]] Основним інструментом для промивання є дерев’яний лоток. Він створюється крафтом однієї колоди за допомогою ножа в сітці крафту. | ||
</div> | |||
{{Grid/Crafting | {{Grid/Crafting | ||
Line 96: | Line 98: | ||
|1 на 100 | |1 на 100 | ||
|- | |- | ||
|{{ll| | |{{ll|Rusty gear|<span class="mw-translate-fuzzy">Купа кісток</span>}} | ||
|1 на 166.67 | |1 на 166.67 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Spear| | |{{ll|Spear|<span class="mw-translate-fuzzy">Іржава шестерня</span>}} | ||
|1 на 250 | |1 на 250 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Gold| | |{{ll|Gold|<span class="mw-translate-fuzzy">Вістря спису з міді</span>}} | ||
|1 на 250 | |1 на 250 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Lapis lazuli| | |{{ll|Lapis lazuli|<span class="mw-translate-fuzzy">Самородок золота</span>}} | ||
|1 на 500 | |1 на 500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Metal parts| | |{{ll|Metal parts|<span class="mw-translate-fuzzy">Лазурит</span>}} | ||
|1 на 500 | |1 на 500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Metal scraps| | |{{ll|Metal scraps|<span class="mw-translate-fuzzy">Металеві деталі</span>}} | ||
|1 на 500 | |1 на 500 | ||
|- | |||
|{{ll|Bony ribcage|<span class="mw-translate-fuzzy">Брухт</span>}} | |||
|1 на 1000 | |||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes|Бронзовий нарукавник}} | |{{ll|Clothes|Бронзовий нарукавник}} | ||
Line 214: | Line 216: | ||
|1 на 500 | |1 на 500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Temporal gear| | |{{ll|Clothes|<span class="mw-translate-fuzzy">Темпоральна шестерня</span>}} | ||
|1 на 625 | |||
|- | |||
|{{ll|Temporal gear|<span class="mw-translate-fuzzy">Гармонізований циліндр «Культурна таверна»</span>}} | |||
|1 на 1000 | |1 на 1000 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Tuning cylinder|Гармонізований циліндр | |{{ll|Tuning cylinder|<span class="mw-translate-fuzzy">Гармонізований циліндр «Чудернацька таверна»</span>}} | ||
|1 на 1666.67 | |1 на 1666.67 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Tuning cylinder| | |{{ll|Tuning cylinder|<span class="mw-translate-fuzzy">Золоте намисто</span>}} | ||
|1 на 1666.67 | |1 на 1666.67 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|<span class="mw-translate-fuzzy">Бронзове намисто із самоцвітом</span>}} | ||
|1 на 2500 | |1 на 2500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes| | |{{ll|Clothes|<span class="mw-translate-fuzzy">Бронзовий нарукавник</span>}} | ||
|1 на 2500 | |1 на 2500 | ||
|- | |- | ||
|{{ll|Clothes|Срібний ланцюжок}} | |{{ll|Clothes|Срібний ланцюжок}} |