43,204
edits
(Updating to match new version of source page) |
(Updating to match new version of source page) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
| {{ll|Flowerpot|<span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Flowerpot</span>}} || style="text-align:center;" | 4 | | {{ll|Flowerpot|<span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Flowerpot</span>}} || style="text-align:center;" | 4 | ||
|- | |||
| {{ll|Jug|<span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Jug</span>}} || style="text-align:center;" | 4 | |||
|- | |- | ||
| {{ll|Planter|<span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Planter</span>}} || style="text-align:center;" | 1 | | {{ll|Planter|<span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Planter</span>}} || style="text-align:center;" | 1 |