Translations:Survival Guide - Your first day/2/pl: Difference between revisions
From Vintage Story Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| <span class="key"><span>G</span></span> || Siadanie | | <span class="key"><span>G</span></span> || Siadanie | ||
|- | |||
| <span class="key"><span>Q</span></span> || Upuszczanie aktualnie trzymanego przedmiotu | | <span class="key"><span>Q</span></span> || Upuszczanie aktualnie trzymanego przedmiotu | ||
|- | |- |
Latest revision as of 09:25, 14 April 2021
Postać
W A S D | Poruszanie się |
Space | Skok |
E | Ekwipunek Plecaka (Zawiera Pole Konstruowania) |
C | Ekwipunek Postaci (Ubrania i inne rzeczy) |
Shift | Skradanie się (używane do umieszczania aktywnych przedmiotów na blokach) |
Ctrl + W | Bieganie |
G | Siadanie |
Q | Upuszczanie aktualnie trzymanego przedmiotu |
F5 | Przełączanie się między trybami kamery (pierwsza osoba, trzecia osoba, kamera górna) |