Confirmedusers
52
edits
No edit summary Tag: Manual revert |
(Updated 1.19.0 version releases) |
||
Line 13: | Line 13: | ||
! Version !! Release Date | ! Version !! Release Date | ||
|- | |- | ||
|[[1.19.0]] || {{Date|2023|12|}} | |[[1.19.6]] || {{Date|2024|01|06}} | ||
|- | |||
|[[1.19.5]] || {{Date|2024|01|03}} | |||
|- | |||
|[[1.19.2/3/4]] || {{Date|2023|12|25}} | |||
|- | |||
|[[1.19.0]] || {{Date|2023|12|05}} | |||
|} | |} | ||
=== [[1.18.0|1.18 - Lore Update: The Resonate Archives]] === | === [[1.18.0|1.18 - Lore Update: The Resonate Archives]] === |